r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia kupiła serwis podróżniczy Dopplr

Strona główna Aktualności

Zakupów Nokii ciąg dalszy. W zeszłym tygodniu komórkowy gigant przejął Plum. Teraz firma wykupiła znany serwis społecznościowy dla osób podróżujących Dopplr.

Żadna ze stron nie poinformowała o kwocie jaką Nokia musiała zapłacić. Spekuluje się jednak, że mogła ona wynosić nawet kilkanaście milionów euro. Nie jest także do końca jasne co Nokia planuje zrobić z nowym nabytkiem. Możliwe, że jest on potrzebny wyłącznie jako źródło technologii.

Można jednak podejrzewać, że jest to część dużego planu rozwoju firmy. Zakup Dopplr jest bowiem kolejną inwestycją Nokii w rozwiązania społecznościowe. Wcześniej firma zakupiła Plum, który zajmuje się tworzeniem i modyfikacją witryn w tym zakresie. Na początku miesiąca informowaliśmy także o nowych projektach komórkowego potentata. Nokia pracuje między innymi nad nowymi społecznościowymi funkcjami dla swoich telefonów komórkowych oraz powiązanych z nimi serwisów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.