r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nokia zamyka usługę Ovi Files

Strona główna Aktualności

Nokia w mailu rozesłanym do użytkowników Ovi Files poinformowała, że rezygnuje z dalszego rozwijania tej usługi i zostanie ona wyłączona 1 października 2010 roku.

Usługa Ovi Files została uruchomiona w sierpniu 2009 roku i oferowała użytkownikom internetowe konto o pojemności 10 GB, na którym można było przechowywać i udostępniać innym dowolne pliki. Klient usługi oferował ponadto możliwość synchronizacji danych i wysyłania maili z linkami do treści umieszczonych w przestrzeni dyskowej Ovi Files. Usługa Ovi Files była dostępna dla użytkowników systemów Windows i Mac OS X.

W związku z likwidacją usługi Nokia prosi wszystkich jej dotychczasowych użytkowników o odinstalowanie z komputerów programu klienckiego Ovi Files. Część zadań likwidowanej usługi przejmie oprogramowanie Nokia Ovi Suite, które umożliwia wymianę plików między telefonem i komputerem, jednak nie oferuje możliwości przechowywania danych w chmurze. Aplikacja zapewnia użytkownikom takie funkcje jak synchronizacja danych, tworzenie kopii zapasowych plików zapisanych w telefonie i transfer materiałów audio, wideo i foto.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.