r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nootka 1.4.5

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nootka to wieloplatformowy program do nauki klasycznego zapisu nutowego, który pomaga w zrozumieniu zasad czytania i zapisywania nut oraz rozwija umiejętność grania i śpiewania z nut.

Wśród oferowanych przez aplikację funkcji znajdziemy interaktywny interfejs pozwalający odkrywać zasady zapisu nutowego, system ćwiczeń z możliwością tworzenia własnych zestawów, a także precyzyjny algorytm rozpoznawania śpiewanych i granych dźwięków i melodii. Ponadto Nootka odzwierciedla naturalne brzmienie gitar, obsługuje klucze (wiolinowy, basowy i inne) oraz zapis fortepianowy oraz zapewnia analizę wyników oraz wsparcie różnego rodzaju gitar i ich strojów.

r   e   k   l   a   m   a

Program dostępny jest dla systemów Windows, Linux, Mac OS oraz Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.