r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Norton 360 6.0 beta udostępniony do testów

Strona główna Aktualności

Firma Symantec udostępniła wersję testową kolejnej odsłony swojego sztandarowego produktu — Norton 360.

Jeśli wierzyć zapewnieniom Symanteca, wersja 6.0 beta oprogramowania wychodzi naprzeciw najnowszym zagrożeniom, które czyhają na nasze komputery. Według producenta, Norton 360 rozwija się wraz z technikami ataku na użytkowników i metodami ukrywania złośliwego kodu w pobieranych z Internetu plikach. Testowe wydanie szóstej odsłony pakietu zabezpieczającego zostało przez Symantec nazwane najlepszym do tej pory, zarówno pod względem oferowanej ochrony, jak i wydajności.

W tym wydaniu nie znajdziemy nowych funkcji ani komponentów, ale te już istniejące zostały w widocznym stopniu udoskonalone. Przede wszystkim Symantec chwali się ulepszonym systemem tworzenia lokalnych i zdalnych, bezpiecznych kopii zapasowych. Dużo pracy zespół tworzący Nortona 360 włożył w poprawę wydajności, co bardzo pozytywnie wpłynęło na zachowanie programu. Oczywiście znajdziemy tu aktualną bazę zagrożeń i wielokrotnie nagradzane narzędzia do usuwania wirusów, oraz najnowsze narzędzia do ochrony komputera.

r   e   k   l   a   m   a

Wersję próbną programu Norton 360 6.0 beta można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające. Osoby testujące program mogą zgłaszać błędy i zadawać pytania na oficjalnym forum, warto również śledzić Norton Public Beta na Twitterze.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.