Norton AntiVirus 2009 za 69 zł

Strona główna Aktualności

O autorze

O blisko 50% spadła cena programu Norton AntiVirus 2009 w sklepie internetowym Vobis. W ramach promocji program ten z licencją na 1 stanowisko i 12-miesięczną subskrypcją definicji wirusów dostępny jest za już 69 zł.

Norton AntiVirus 2009 to najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych na świecie. Program charakteryzuje wyjątkowo prosty interfejs, automatyczne pobieranie aktualizacji z bieżąco uaktualnianymi definicjami wszystkich znanych wirusów, integracja z najpopularniejszymi programami pocztowymi, możliwość kwarantanny plików, których nie udaje się naprawić, ochrona przez złośliwym apletami Java i ActiveX oraz oprogramowaniem szpiegującym (spyware). Dodatkowo aplikacja posiada możliwość personalizacji ustawień bezpieczeństwa, automatyczną analizę niebezpiecznego oprogramowania oraz funkcje anty-phishingowe. Główne nowości w wersji 2009 to oprócz ulepszonego interfejsu i szybszego skanowania przede wszystkim mniejsze zużycie zasobów systemowych (m.in. zajmuje nawet trzykrotnie mniej pamięci RAM w porównaniu do wersji 2006).

Warto dodać, że specjalną ofertą objęte są także uaktualnienia do pakietu zabezpieczającego Norton Internet Security 2009 w wersji na 3 stanowiska. Za 189 zł można dokonać uaktualnienia do tego pakietu nie tylko z wcześniejszych wersji NISa ale także z dowolnego innego programu zabezpieczającego, a nawet z wersji demonstracyjnej.

Wersję testową programu Norton AntiVirus 2009 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe

© dobreprogramy

Komentarze