Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition dla polskich graczy

Strona główna Aktualności

O autorze

Symantec wprowadza na polski rynek nową edycję oprogramowania antywirusowego Norton AntiVirus 2009 oznaczoną jako Gaming Edition - specjalnie dla miłośników komputerowej rozrywki.

Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition został zaprojektowany tak, by jego wpływ na wydajność systemu był jak najmniejszy. Jak zapewnia producent, program w tym wydaniu instaluje się krócej niż w jedną minutę, używa mniej niż 6 MB pamięci, wydłuża czas uruchomienia komputera zaledwie o sekundę, a średnie skanowanie trwa nie dłużej niż 35 sekund. NAV dla graczy automatycznie przełącza się w "tryb gracza" zawsze, gdy gra pracuje w trybie pełnoekranowym. Tryb ten wyłącza oznaki funkcjonowania programu i tym samym nie powoduje utrudnień podczas grania, a jednocześnie zapewnia ochronę ukierunkowaną na gry on-line i MMORPG. Dodatkowo antywirus tak planuje automatyczne zadania (np. skanowanie komputera), by te obciążające komputer zadania nie odbywały się podczas grania.

Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition w polskiej wersji językowej jest właśnie wprowadzany na nasz rynek. Produkt dostępny jest już między innymi w wielu sklepach internetowych. We współpracującym z naszym vortalem sklepie Vobis cena programu wynosi 129 złotych i obejmuje roczną usługę subskrypcji uprawniającą do korzystania z produktu oraz otrzymywania aktualizacji ochrony z firmy Symantec.

Polska wersja testowa niestety nie jest jeszcze dostępna. 15-dniową angielską wersję Norton AntiVirus 2009 Gaming Edition można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe.

© dobreprogramy