Norton Internet Security Norton Internet Security 22.21.1.151

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych na całym świecie pakietów zabezpieczających, stworzonych przez firmę Symantec.

Norton Internet Security oferuje możliwość personalizacji ustawień bezpieczeństwa, automatyczną analizę niebezpiecznego oprogramowania, funkcje anty-phishingowe, anty-spyware, anty-hacker. Opcja Security Inspector sprawdza pod kątem bezpieczeństwa ustawienia przeglądarki, hasła, udziały sieciowe, uruchomione usługi itp. Mimo rozbudowanych funkcji interfejs programu został tak przygotowany, aby jego obsługa nie sprawiała problemów mniej doświadczonym użytkownikom. Program sprawdza także pliki, które ulegają zmianie, pomijając je w przyszłych skanowaniach, a tryb ochrony przeglądarek obsługuje Firefoksa.

Najnowsza edycja wprowadza system ochrony Quorum, opierający się na analizie reputacji wraz z inteligentnym systemem kontrolnym, który w zależności od potrzeb wybierze jedną z metod ochrony. Ponadto wprowadzono nową wersję behawioralnego systemu do zwalczania szkodliwego oprogramowania - SONAR 3, nowe wskaźniki zagrożeń - system Autopsy, a moduł antyspamowy wyposażony został w mechanizm zaczerpnięty z serwisu Symantec Brightmail, który zapewnia użytkownikom domowym ochronę klasy korporacyjnej o znacznie wyższej skuteczności.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

mały apetyt na zasoby, przejrzystość
brak
ocena użytkownika
14.12.2016 12:17 • Recenzja do wersji 2016 22.8.1.14

Korzystam z produktów tego producenta od ładnych kilku lat na kilku urządzeniach. W międzyczasie testowałem także inne, ale zawsze wracam do sprawdzonych rozwiązań. Mały apetyt na zasoby pamięci, skuteczność, częste aktualizacje, rzadkie alerty. Nigdy nie miałem problemów z przedłużaniem licencji: po zakupie klucza po prostu wpisuję go w odpowiednie miejsce i po restarcie pokazuje kolejny czas subskrypcji.

ładna ikona, dość skuteczny
zwalnia przeglądarkę
ocena użytkownika
18.04.2016 19:36 • Recenzja do wersji 2016 22.6.0.142

Metoda przedłużania subskrypcji wygląda jak przekręt. Wystarczy zalogować się do swojego konta w norton i dostaje się informację, że właśnie obciążono twoją kartę kredytową kwotą 233zł przedłużając subskrypcję na następny rok. Można to odwołać ale kontakt z konsultantem jest utrudniony. Trzeba dobrze poszukać, kontakt telefoniczny "tymczasowo niedostępny". Mnie udało się złapać konsultanta na czacie. Po krótkiej wymianie zdań dostałem maila z informacją o rozpoczęciu procedury zwrotu pobranej opłaty. Norton miał o to sprawę w sądzie w USA z wyrokiem "jasnej informacji nt.subskrypcji" ale podobno wykonują ten wyrok opieszale.