r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Norton Security Deluxe 7.3

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Norton Security to pogram zabezpieczający dla różnych urządzeń, w tym Maców i urządzeń mobilnych. Usługa dostępna jest w abonamencie i zapewnia ochronę zarówno przed klasycznymi zagrożeniami, jak i ochronę prywatności.

Galeria programu

Program Norton Security zapewnia ochronę komputera przed wirusami, niebezpiecznymi plikami zagrożeniami internetowymi i niebezpiecznymi stronami. Przy korzystaniu z Sieci będzie ostrzegał przed oszustwami finansowymi oraz próbami wyłudzenia danych. Baza definicji zagrożeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, jeśli tylko komputer jest podłączony do Internetu.

Program został wyposażony w skaner plików, który może pracować według harmonogramu, w czasie bezczynności lub na życzenie. Ponadto znajdziemy tu zaporę pozwalającą filtrować niebezpieczne połączenia, rozszerzenia Safe Web dla przeglądarek, zabezpieczenie wybranych plików i dziennik

Dodatkową zaletą pakietu Norton Security Deluxe jest ochrona tożsamości użytkownika, a także książki adresowej i wymienianych z innymi wiadomości.

Wersja próbna programu działa przez 30 dni. By ją uruchomić, trzeba założyć konto w serwisie firmy Symantec.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 24.03.2016 14:21

Czy w Nortonie zmieniło się coś z licencjonowaniem? Przykładowo Norton Security Premium BOX PL 10 jest opisano jako : 1 licencja, 10 urządzeń. Czy to znaczy że mogę go w firmie zainstalować u 10 pracowników, czy każdy powinien otrzymać osobną licencję?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.