Norton Security Deluxe Norton Security Deluxe 7.3

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program

Norton Security to pogram zabezpieczający dla różnych urządzeń, w tym Maców i urządzeń mobilnych. Usługa dostępna jest w abonamencie i zapewnia ochronę zarówno przed klasycznymi zagrożeniami, jak i ochronę prywatności.

Program Norton Security zapewnia ochronę komputera przed wirusami, niebezpiecznymi plikami zagrożeniami internetowymi i niebezpiecznymi stronami. Przy korzystaniu z Sieci będzie ostrzegał przed oszustwami finansowymi oraz próbami wyłudzenia danych. Baza definicji zagrożeń jest aktualizowana w czasie rzeczywistym, jeśli tylko komputer jest podłączony do Internetu.

Program został wyposażony w skaner plików, który może pracować według harmonogramu, w czasie bezczynności lub na życzenie. Ponadto znajdziemy tu zaporę pozwalającą filtrować niebezpieczne połączenia, rozszerzenia Safe Web dla przeglądarek, zabezpieczenie wybranych plików i dziennik

Dodatkową zaletą pakietu Norton Security Deluxe jest ochrona tożsamości użytkownika, a także książki adresowej i wymienianych z innymi wiadomości.

Wersja próbna programu działa przez 30 dni. By ją uruchomić, trzeba założyć konto w serwisie firmy Symantec.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!