Norton System Works 2006 PL w sprzedaży

Strona główna Aktualności

O autorze

W sprzedaży w Polsce pojawił się Norton System Works 2006 PL - najnowsza edycja sztandarowego pakietu programów narzędziowych firmy Symantec, w polskiej wersji językowej. Rozbudowana, o program Norton Ghost, odmiana Premier pakietu Norton System Works 2006 PL powinna pojawić się w sprzedaży do końca miesiąca.

Norton System Works 2006 PL zawiera najnowsze wersje programów narzędziowych firmy Symantec - jeden z najpopularniejszych programów antywirusowych, Norton AntiVirus, który chroni komputer przed wirusami i oprogramowaniem szpiegujacym, uznany pakiet narzędzi Norton Utilities optymalizujący wydajność komputera i rozwiązujący problemy, CheckIt Diagnostics umożliwiający gruntowne przetestowanie sprzętu, System Optimizer poprawiający zarządzanie i ułatwiający optymalizację ustawieniami systemowymi, program GoBack umożliwiający szybkie i latwe przywrócenie poprawnej konfiguracji po awarii, Cleanup usuwający niebezpieczne pliki z komputera, a także Process Viewer pokazujący jakie oprogramowanie działa w danej chwili na komputerze i jak wpływa na pracę całego systemu.

Nowości w wersji 2006 to przede wszystkim najnowsza wersja programu antywirusowego Norton AntiVirus, która została wzbogacona m.in. o Norton Protection Center - zapewniający możliwość spersonalizowania ustawień statusu bezpieczeństwa komputera, Norton Risk Assessment Model - automatycznie analizujący i w razie potrzeby usuwający niebezpieczne programy, funkcje anty-phishingowe zabezpieczające przed oprogramowaniem szpiegującym przekierowującym na fałszywe strony WWW, a także rozszerzone funkcje usuwania złośliwych zagrożeń. Ciekawostką jest także wspomniany już Process Viewer. Podobnie jak w przypadku innych produktów Norton z serii 2006, najnowsza wersja Norton Systems Works pracuje wyłącznie pod kontrolą systemów Windows 2000 lub XP. Posiadacze starszych wersji systemów tj. 98 i Me, znajdą jednak w pudełku z programem także starszą wersję 2005, która pracuje pod kontrolą tych systemów.

Sugerowane ceny detaliczne netto Norton System Works 2006 PL stanowią równowartość 73,76 euro (ok. 360 zł brutto) za pełną wersję i 57,37 euro (ok. 260 zł brutto) za uaktualnienie. W przypadku Norton System Works 2006 Premier PL jest to natomiast 90,15 euro (ok. 440 zł brutto) za pełną wersję, 65,56 euro (ok. 320 zł brutto) za ukatualnienie i 295,07 euro (ok. 1440 zł brutto) za wersję dla 5 użytkowników.

© dobreprogramy
s