r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Norton SystemWorks 2008 Premier Edition PL

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zintegrowany pakiet narzędziowy firmy Symantec zawierający najnowszą wersję programu antywirusowego Norton AntiVirus, który chroni komputer przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym, a także szereg programów narzędziowych dostępnych z poziomu jednego, wygodnego w obsłudze interfejsu. Wśród nich znajdują się narzędzia Norton Utilities, One-Button Checkup, Process Viewer, System Optimizer i CheckIt Diagnostics służące m.in. do diagnostyki dysku twardego, optymalizacji pracy komputera, rozwiązywania typowych problemów czy usuwania plików tymczasowych. W Norton SystemWorks 2008 Premier Edition znajdziemy dodatkowo program Norton Save & Restore - oparte o rozwiązania Norton Ghost, narzędzie służące do łatwego tworzenia kopii zapasowych oraz szybkiego odtwarzania systemu po awarii.

Galeria programu

Uwaga!

Wersja testowa dostępna jest jedynie w języku angielskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 30.11.2013 12:52

Norton to dobry wybór

  #5 04.04.2010 20:56

oni daja programy do sieci zeby uzytkownicy mieli wszystko na miejscu

  #4 27.11.2009 13:39

Bardzo dobry program

  #3 02.01.2009 05:15

Nie wiem ale ta wersja nie jest po Polsku-?
Kto i dlaczego świadomie wprowadza nas w błąd-?

  #2 12.04.2008 23:15

Norton SystemWorks 2008 jest ale nie dla Polski. Jeśli masz Vistę to żadnego Norton SystemWorks dla polskiej wersji językowej na razie a może w ogóle już nie kupisz choć wersja angielska dostępna jest juz od pół roku.

  #1 25.02.2008 03:57

Dlaczego reklamujecie coś, czego nie ma w sprzedaży?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.