r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Norton Zone 1.1.4.28

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Norton Zone to niewielka, darmowa aplikacja kliencka do usługi przechowywania plików w internetowej chmurze oferowanej przez firmę Symantec o takiej samej nazwie. Aplikacja obsługuje zarówno darmowe konta prywatne, jak i plany płatne. Użytkownik może przeglądać zawartość dysku, przenosić, usuwać i kopiować pliki, a także zmieniać ich nazwy. Możliwe jest dodanie do chmury nowych plików, tak zdjęć lub nagrań wideo, jak i innych, a także wyszukiwanie wśród danych już znajdujących się w chmurze.

Niestety nie znajdziemy tutaj możliwości edycji dokumentów, ani podglądu chociażby plików PDF. Aplikacja pozwala na szybkie udostępnianie danych znajdujących się w chmurze z określaniem "czasu życia" takiego udostępnienia (po tym okresie plik nie będzie dostępny dla osób trzecich), oraz limitu ilości pobrań. Możliwe jest również dodawanie plików do listy ulubionych, oraz ich dodawanie do nich komentarzy.

r   e   k   l   a   m   a

Warto wspomnieć, że dysk od Symanteca daje dostęp do bardzo dużej ilości poprzednich wersji pliku, zapewnia również szyfrowanie danych. Podobnie jak w wypadku klientów innych dysków internetowych, także i dostęp do Norton Zone może zostać zabezpieczony poprzez wymóg wprowadzenia PINu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.