Nosgoth

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Gry z serii Legacy of Kain mają sporą rzeszę fanów na całym świecie, ale posiadacze praw do marki nie byli gotowi na kolejną pełnoprawną jej odsłonę. W zamian pomyślano o bezpłatnej sieciowej produkcji, stawiającej naprzeciw siebie ludzi oraz wampiry. Gra Nosgoth, z dnia na dzień zyskująca coraz większą popularność, oferuje dynamiczną akcję na starannie i z pomysłem przygotowanych arenach. Trzeba umieć się zgrać.

Zabawa opiera się tutaj bowiem na drużynowym działaniu. Do wyboru dostajemy kilka klas postaci w ramach jednej z dwóch stron konfliktu, z odmiennymi zdolnościami. Bohaterowie powinni wzajemnie się uzupełniać w boju. Co ważne, poszczególne rasy to zupełnie inny sposób działania. Krwiopijcy wysoko skaczą, latają i walczą wręcz. Ludzie koncentrują się na trzymaniu wroga na dystans z użyciem różnorakiego rodzaju broni.

Rozgrywka reprezentuje już jednak dość klasyczne podejście do tematu. Główny tryb to wybijanie się na punkty, czyli tradycyjny deathmatch. Do tego sporo czasu spędzicie też w walkach o terytorium. Nosgoth może pochwalić się naprawdę nowoczesną oprawą graficzną i dość wydajnym kodem sieciowym. Z uwagi na niecodziennych uczestników wojen 3 na 3 graczy, projekt jest na pewno czymś innym na tle niby mu podobnych.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor dwurdzeniowy 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 lub AMD Radeon HD 2900

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!