reklama

Nośniki CD oraz DVD 64-bit z Vistą do zamówienia

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kupując Windows Vista 32-bit należy liczyć się z tym, że w pudełku znajdziemy nośnik DVD i to tylko do wersji 32-bitowej. Wyjątkiem jest tu najbogatsza edycja systemu Ultimate - tam dodatkowo będzie także drugi nośnik DVD zawierający wersję 64-bitową. W dzisiejszych czasach napęd DVD, a nawet nagrywarki tego formatu są już dość popularne, jednak nie wszyscy przyszli użytkownicy Visty mogą się nimi pochwalić. Z wersjami 64-bitowymi jest podobnie, większość osób posiada jeszcze komputery 32-bitowe, ale coraz bardziej popularne także w domu stają się pecety z procesorami 64-bitowymi.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Microsoft uruchomił witrynę internetową, za pośrednictwem której można zamówić dodatkowe nośniki za niewielką, uwzględniającą koszty transportu opłatą. Zamówienie może obejmować 4 nośniki CD lub nośnik DVD z 64-bitową edycją. Można z nich korzystać w ramach posiadanej licencji - to znaczy posiadając licencję np. na Vistę Home Premium 32-bit można spokojnie instalować wersję Home Premium 64-bit. Ważne, aby nie korzystać z obu wersji jednocześnie - dozwolona jest tylko zamiana, a drugi nośnik nie oznacza drugiej licencji.

Oferta skierowana jest także dla Polski - nasz kraj figuruje na liście. Oczywiście przed zakupem nośników należy poddać się pewnej weryfikacji i udowodnić, że jest się do zamówienia uprawnionym - wystarczy podać na stronie Microsoft swój klucz produktu. Zainteresowanych zapraszamy bezpośrednio na witrynę Windows Vista Alternate Media.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało