Not So Flat 1.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Not So Flat to dobra i zmyślna platformówka o podłożu głównie logicznym, ale także z pewną domieszką elementów zręcznościowych.

Pokierujemy tu pewnym kwadratowym jegomościem, który ciekawy świata zewnętrznego postanawia wyruszyć w daleką, pełną niebezpieczeństw wędrówkę. Naszym głównym zadaniem jest szczęśliwe doprowadzenie go do wyjścia z każdego, nawet najbardziej pokrętnego układu.

Sprawa byłaby o wiele prostsza, gdyby nie to, że świat naszego kwadraciaka zaczyna stopniowo zmieniać się w trójwymiarowe uniwersum, w którym niestety bardzo łatwo pogubić drogę. Tak właśnie z prostej platformówki 2D robi nam się całkiem zawikłana, wielopłaszczyznowa łamigłówka.

Bohater na swej drodze napotyka szereg przeszkód, blokad i zasadzek, które należy sprytnie omijać poprzez odpowiednie zakrzywianie przestrzeni, w której akuratnie się znajduje. Dzięki tym ruchom jesteśmy w stanie przemienić wszelkie zawalidrogi czy utrudnienia w segmenty pozwalające przedostać się w niedostępne wcześniej zakamarki planszy.

W miarę trwania rozgrywki kolejne wyzwania stają się bardziej skomplikowane, a z układu na układ powstają coraz bardziej karkołomne misje. Niejednokrotnie, zwłaszcza w drugiej części gry, zebranie wszystkich elementów pozwalających na otwarcie portalu będzie wymagało od gracza dużej błyskotliwości i sporego zastanowienia.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą pozytywne wrażenie oprawą graficzną, a dzięki fachowemu zespoleniu elementów logicznych ze zręcznościowymi tytuł powinien przypaść do gustu wielu sympatykom logicznych platformówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!