Not a Clone

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W temacie bezpłatnych gier komputerowych czasami zdarzają się prawdziwe perełki. Darmowy projekt Not a Clone zdecydowanie jest jedną z nich. Mamy tutaj do czynienia z zestawem mikro gierek, stanowiącym dość celną satyrę na stan rynku aplikacji na urządzenia przenośne. Zarys fabuły jest tu taki, że na swoim nowym telefonie zainstalowaliśmy całą masę programików i teraz musimy sprawdzić jak najwięcej.

Wszystko oczywiście zanim wyczerpie się akumulator. Paski na symbolu baterii odzwierciedlają ilość podejść do kolejnych prób. Każda porażka odejmuje jeden. Poszczególne zadania w całości obsługuje się myszką. Ich wykonanie zajmuje kilka sekund, więc trzeba bardzo szybko orientować się, o co w ogóle chodzi. Raz zsuwamy elementy, innym razem klikamy pszczołę, kolory lub uderzamy w wystające przyciski.

Im dalej, tym więcej pomysłów się powtarza, chociaż graficznie są one zróżnicowane. O to właśnie chodziło deweloperom, pokazać, że większość takich najpopularniejszych propozycji na telefony i tablety to klony doskonale znanych hitów. W podsumowaniu zabawy ujęto nawet procent powtarzalności. Co ciekawe, udowodniono pewne założenie, a przy tym dostaliśmy naprawdę całkiem rozrywkowy umilacz czasu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!