NotCPUCores NotCPUCores 1.7.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NotCPUCores to darmowe narzędzie służące do optymalizowania pracy komputera pod kątem wydajności w grach.

Dzięki wielu opcjom konfiguracyjnym NotCPUCores pozwala na ustawienie listy uruchomionych procesów według priorytetów (najważniejsza będzie oczywiście gra), a także umożliwia zatrzymanie wybranych procesów działających w tle, które nie są nam potrzebne w trakcie zabawy. Na tym jednak nie koniec, bo istnieje również opcja wyboru, z ilu rdzeni ma korzystać dana produkcja. NotCPUCores sprawi, że gry będą działały lepiej także poprzez ustawienie planu zasilania na maksymalny.

Powyższe opcje nie są zarezerwowane wyłącznie dla doświadczonych fanów elektronicznej rozrywki, bowiem NotCPUCores cechuje się minimalistycznym interfejsem oraz prostotą użytkowania. Nie trzeba dysponować specjalistyczną wiedzą, by móc zwiększyć osiągi swojego peceta za sprawą opisywanego programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!