r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Note burger - lecture notes 1.1.2

Strona główna Android Akcesoria Notesy

Note Burger to aplikacja napisana dla studentów przez studentów. Znajduje się w niej notatnik, menedżer przydatnych zdjęć (na przykład zdjęć tablicy w sali wykładowej) oraz system przypominania o nadchodzących terminach.

Note Burger powstał by ułatwić uczniom i studentom zarządzanie czasem. W aplikacji można zapisywać notatki, ale raczej nie nada się do przechowywania notatek z wykładów. Do projektów można dołączać zdjęcia, co pozwala zachowywać cyfrowe wersje stron podręczników, tablicy czy notatek z papieru.

r   e   k   l   a   m   a

W każdym z projektów można również zapisywać terminy oddania projektów oraz ważne daty, jak zaplanowane kolokwia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym na wykład? Przegląd programów do notowania dla studentów (2016)

52
OPROGRAMOWANIE 23.09.2016 | Anna Rymsza

Choć nie zapewni to sukcesu, zaczynając kolejny rok akademicki warto obiecać sobie sumienne notowanie na wykładach i utrzymywanie porządku w materiałach. Rok akademicki lada chwila się rozpędzi, więc warto już zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do organizacji pracy. Narzędzi dla studentów nie brakuje, a poniżej przedstawiam kilka ciekawych aplikacji, które warto przetestować na wykładach i zajęciach. OneNote Jeśli ktoś jednak woli rozwiązania dobrze znane, a przy tym sprawdzone i cenione także w naszej redakcji, warto sięgnąć po OneNote dla Windowsa, macOS, Androida lub iOS. Aplikacje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.