NoteBook FanControl NoteBook FanControl 1.6.3

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NoteBook FanControl to nieskomplikowana aplikacja umożliwiająca kontrolowanie prędkości wentylatora zainstalowanego w komputerze przenośnym.

Z poziomu głównego okna programu NoteBook FanControl możemy wybrać jedną z wielu dostępnych konfiguracji, określając zarówno markę, jak i model laptopa, na którym zainstalowano opisywane narzędzie. Co istotne, aplikacja obsługuje urządzenia wyprodukowane przez największe firmy, takie jak np. Asus, Lenovo, Sony, Dell, HP, Acer i wiele, wiele innych.

Po wstępnym przygotowaniu NoteBook FanControl do działania przejdziemy do najważniejszej funkcji, dzięki której będziemy mogli włączyć lub wyłączyć możliwość sterowania prędkością wentylatora, a także zmodyfikować jego szybkość działania. Co ciekawe, narzędzie wyświetla także informacje na temat temperatury pracy procesora.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!