Notifly Notifly 1.29.rc1

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Notifly to aplikacja, która oferuje dodatkowe możliwości w zakresie odbierania przypomnień z aplikacji obsługujących serwisy społecznościowe oraz komunikatorów internetowych. Program wyświetla je w formie tzw. floating bubbles, czyli okręgów, które można swobodnie przesuwać po ekranie urządzenia.

Program obsługuje następujące aplikacje i komunikatory: WhatsApp, Telegram, Hangouts, Line, Skype, Tango, KakaoTalk, Twitter, Facebook Messenger, Google Messenger i Plus Messenger. Powiadomienia dostarczane przez powyższe serwisy Notifly wyświetla w formie bąbla, widocznego na ekranie głównym urządzenia. Zawiera on awatar nadawcy oraz treść wiadomości, a także skrót, za pomocą którego można szybko wyświetlić wiadomość w trybie pełnoekranowym. Bąble można przesuwać po ekranie urządzenia, wcześniej jednak trzeba nadać aplikacji uprawnienia do rysowania po ekranach oraz do odczytywania powiadomień.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale niektóre jej możliwości są dostępne za dodatkową opłatą. To opcja regulowania rozmiaru bąbla z powiadomieniem i nadawania powiadomieniom z różnych aplikacji własnej kolorystyki. Płacąc, usuniemy również reklamy z aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!