r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Notrium 1.2 czyli zmagania Robinsona przyszłości...

Strona główna Aktualności

W ten weekend proponujemy wolne chwile przed komputerem spędzić z grą Notrium. Jest to gra przetrwania, rozgrywająca się w czasie rzeczywistym. Bohater jest Robinsonem Crusoe przyszłości, który rozbił się swym statkiem kosmicznym na odległej planecie. Cel jest jeden - powrót do domu. W wykonaniu zadaniu przeszkadzają różnej maści agresywni mieszkańcy - choć zdarzają się również przyjacielsko nastawieni. Wędrując po planecie zbieramy różnorodny ekwipunek, w tym, co szczególnie ważne broń. Gra i obrona przed obcymi staje się szczególnie trudna gdy zapada zmierzch. Notrium jest bardzo wciągająca, można zakończyć ją na różne sposoby. Dopracowana grafika i sympatyczna muzyczka dopełniają pozytywnego wrażenia.

Gra do małych nie należy (10 MB) ale warto pobrać tym bardziej, że jak zwykle na weekend propozycja jest darmowa. Zapraszamy do pobierania w dziale: PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.