Nova Launcher: popularny launcher z powiadomieniami z Androida O

Strona główna Aktualności

O autorze

Nova Launcher, jeden z najpopularniejszych launcherów w Google Play i najpopularniejszy launcher w naszej bazie oprogramowania otrzymał paczkę nowości, w tym funkcje zbliżone do tych z Androida O. Chodzi o powiadomienia, które będą teraz dostarczane bezpośrednio na ikonie aplikacji, w wygodnej i czytelnej formie.

Na początku tego miesiąca do beta wersji Nova Launcher trafiły dynamiczne powiadomienia, wyświetlanie bezpośrednio na ikonie aplikacji. Pokazywane są w postaci małych ikonek, które oprócz informacji o nieodebranym powiadomieniu, pokazują również typ powiadomienia. Przykładowo będzie to nieodebrane połączenie, mail od konkretnej osoby czy zdjęcie danego użytkownika z aplikacji Google Hangouts.

Teraz do testowej edycji trafia kolejna nowość, określana przez twórców Nova Launcher jako Dots. Chodzi o wyświetlanie liczby oczekujących powiadomień na ikonce konkretnej aplikacji w formie znanej z beta wersji Androida O.

Jeśli nie chcecie czekać na nowe funkcje w Nova Launcher i jesteście gotowi pogodzić się z ewentualnymi błędami i niestabilną pracą, to do programu beta zapiszecie się w Google Play. Użytkownicy szukający stabilnego wydania Nova Launchera mogą go znaleźć w naszej bazie.

© dobreprogramy