Novell Open Workgroup Suite 60% taniej

Strona główna Aktualności

O autorze

Do 30 lipca br. będzie można skorzystać z promocji na Novell Open Workgroup Suite.

Novell Open Workgroup Suite (NOWS) to kompleksowy pakiet oprogramowania do obsługi sieci, poczty e-mail i pracy grupowej. W jego skład wchodzą: Novell Open Enterprise Server 2 (oparty o SUSE Linux Enterprise Server 10), ZENworks, GroupWise 8 PL, GroupWise Mobile Server, OpenOffice 3 (edycja Novella) dla Windows i Linux, a także SUSE Linux Enterprise Desktop 10 PL. Opcjonalnie może być także wzbogacony o Novell Teaming.

W ramach promocji o ponad 60% obniżono ceny na NOWS. W cenie licencji zagwarantowana jest nielimitowana elektroniczna pomoc techniczna (roczna asysta), a ilość samych licencji może być zliczana zarówno względem liczby użytkowników (konta w usłudze katalogowej) albo względem liczby podłączonych stacji roboczych (gdy kilka osób pracuje na tym samym komputerze). Nie ma dodatkowych opłat za serwery czy za możliwość ich klastrowania.

Koszt podstawowej licencji dla 1 użytkownika na Novell Open Workgroup Suite ze standardowym wsparciem technicznym wynosi w promocji równowartość 92 euro + VAT. W przypadku wsparcia priorytetowego jest to 95 euro + VAT. Novell Open Workgroup Suite with Teaming ze wsparciem standardowym i priorytetowym to odpowiednio 113 i 117 euro + VAT.

Szczegółowe informacje o promocji jak i samym rozwiązaniu można znaleźć na stronach Novella.

© dobreprogramy