reklama

Novell atakuje na wesoło :-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Novell wyprodukowała serię klipów o perypetiach pewnej pary i ich przyjaciela. Jak informuje Novell zadaniem filmów jest ukazanie nowych możliwości, jakie oferuje świat IT, a zarazem edukowanie o możliwych zagrożeniach i sposobach ich uniknięcia.

W praktyce ukazanie nowych możliwości sprowadza się, co w tym przypadku nie dziwi, do przekonywania jakie możliwości daje Linux oraz produkty Novella, a także dlaczego są to lepsze rozwiązania niż Windows :-)

Filmy z założenia mają mieć lekką i zabawną formę, fabułę oparto na koncepcji "wojny płci", nawiązując do takich produkcji jak "Kasia i Tomek", "Testosteron" oraz "Lejdis". Na razie produkcjom Novella nieco brakuje do wymienionych filmów, dialogi są "sztywne", jednak rzeczywiście momentami filmiki wywołują uśmiech.

Chcemy opowiedzieć o naszych produktach w przystępny dla ludzi sposób, pokazać ich zalety jednocześnie rozbawiając widzów historiami, które znają ze swojego własnego codziennego życia - mówi Rafal Kruschewski, marketing manager Novell Polska. Jest to nowatorski pomysł promocyjny. Do tej pory firmy promujące się za pomocą wideo w polskiej sieci korzystały albo z istniejących już filmów reklamowych albo do sieci wpuszczały ich nieocenzurowaną wersję. Tym razem mamy do czynienia z wyprodukowaniem całego serialu poruszającego różne zabawne damsko-męskie perypetie w codziennym życiu.

Co tydzień ma pojawiać się kolejny odcinek serialu. Filmy można oglądać na stronie NoLepiej.pl. Miłego oglądania :-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama