Novell wydał system czasu rzeczywistego

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Novell udostępniła dystrybucję SUSE Linux Enterprise Real Time (SLE RT), przystosowaną do obsługi aplikacji działających w czasie rzeczywistym. SLE RT jest połączeniem platformy SUSE Linux Enterprise 10 z technologią czasu rzeczywistego firmy Concurrent Computer Corporation.

System umożliwia przewidywanie wydajności aplikacji w tych środowiskach, gdzie czas ma istotne znaczenie. SLE RT jest już z powodzeniem stosowany w centrach finansowych, do zaawansowanego przetwarzania obrazu w ośrodkach opieki zdrowotnej oraz w korporacyjnych centrach przetwarzania danych. SUSE Linux Enterprise Real Time obsługuje zarówno 32-bitowe, jak i 64-bitowe architektury procesorów (w tym AMD Opteron i Intel Xeon). Technologia czasu rzeczywistego eliminuje krótkotrwałe opóźnienia reakcji systemu, gwarantując stały poziom wydajności i stabilności zapewniając czas reakcji systemu poniżej 30 mikrosekund (milionowych części sekundy). Narzędzie zostało wyposażone w funkcje zaawansowanego szeregowania procesów oraz kontrolowanej przez użytkownika wielowątkowości i ochrony procesora.

Więcej informacji na temat SUSE Linux Enterprise Real Time na stronach firmy Novell.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi