Nowa AutoMapa w nowej cenie

Strona główna Aktualności

O autorze

Tuż przed Świętami ukazała się trzecia w 2005 r. odsłona map najpopularniejszego w Polsce systemu nawigacji satelitarnej AutoMapa z nazwami ulic w 930 miastach, 750 tys. precyzyjnych adresów i ponad 1 mln obrysów budynków.

Najnowsza edycja AutoMapy 3.9 dostępna w sugerowanej cenie 649 zł netto (789 zł brutto) zawiera m.in. dostosowanie do pracy na komputerach kieszonkowych z nową wersją Windows Mobile 2005, automatyczną obsługę ekranów poziomych (landscape) i kwadratowych (np. iPaq 6515) oraz pełną obsługę ekranu VGA (640x480 oraz 480x640 punktów). Jak podkreśla producent, zmiana formatu map umożliwiła publikację znacznie zwiększonej ilości mniejszych dróg dojazdowych i adresów budynków.

Nowe mapy dostępne są jedynie dla urządzeń typu PocketPC. Z tego względu wszyscy użytkownicy AutoMapy w wersji na TabletPC otrzymają bezpłatny upgrade swoich licencji do wersji 4.0, niezależnie od tego, czy ich subskrypcje będą w chwili publikacji wersji 4.0 aktywne czy już nie. W momencie publikacji AutoMapy 4.0 z bezpłatnego upgrade odpowiednich map do wersji 4.0 będą mogli również skorzystać wszyscy użytkownicy posiadający ważną subskrypcję AutoMapy w wersji PocketPC.

© dobreprogramy
s