r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa Indaba Music do wspólnego tworzenia muzyki

Strona główna Aktualności

Serwis Indaba Music, pozwalający artystom na współpracę podczas tworzenia utworu muzycznego udostępnił dzisiaj nową wersję narzędzia "Session Console", które pozwala na nagrywanie, miksowanie, edycję i publikację muzyki.

Indaba Music jest portalem społecznościowym stworzonym z myślą o osobach lubiących tworzyć muzykę, chcących ją publikować i współpracować z innymi artystami na całym świecie. Ogromną zaletą jest możliwość dodawania efektów i obróbki nagranego materiału z poziomu aplikacji webowej - wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym, zarówno przy aktywnym połączeniu, jak i offline. Do tej pory programiści projektu Indaba Music udostępniali swoje oprogramowanie w postaci aplikacji Flash, najnowsza wersja została napisana od podstaw w środowisku JavaFX. Dzięki temu znacznie zwiększyły się możliwości narzędzia jeśli chodzi o nakładanie efektów na ścieżki dźwiękowe. Wśród nowości pojawiła się także biblioteka dodatkowych dźwięków nagranych specjalnie na zlecenie serwisu i udostępnionych na licencji Creative Commons.

Podstawowa wersja narzędzia jest bezpłatna. Dostęp do dodatkowych efektów oraz większej ilości dźwięków można uzyskać wykupując subskrypcję - koszt to 5 i 25 dolarów miesięcznie, w zależności od wybranej przez nas opcji.

Serwis dynamicznie się rozwija, ma już ponad 200 000 użytkowników. Jego twórcy planują teraz udostępnienie artystom narzędzi do promocji i dystrybucji stworzonych przez nich utworów. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w serwisie nagraniami - część z nich to naprawdę profesjonalnie stworzone produkcje, które pokazują możliwości i potencjał platformy Indaba Music.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.