r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa Maya i 3ds Max na SIGGRAPH 2006

Strona główna Aktualności

Autodesk, znany głównie z aplikacji AutoCAD, zaprezentował na dobiegającej końca konferencji SIGGRAPH 2006 nowe wersje swoich potężnych aplikacji do tworzenia trójwymiarowej grafiki i animacji - 3ds Max oraz Maya.

Obie aplikacje w "stajni" Autodesk to wynik przejęć. Firmę Discreet Logic - producenta 3ds Max Autodesk przejął w 1999 roku, Alias Systems to świeży zakup sfinalizowany kosztem 197 milionów USD w styczniu 2006 roku. Informacje dochodzące z konferencji SIGGRAPH są jednak dla użytkowników obu produktów korzystne. Widać, że Autodesk rozwija oba produkty i nie ma obaw, że jeden z nich zniknie z rynku kosztem drugiego. Korzyści dla użytkowników wynikające z przejęcia to między innymi zapowiadane w nowych wersjach aplikacji mechanizmy ułatwiające wymianę dokumentów pomiędzy niegdyś konkurencyjnymi produktami.

Maya 8 powinna pojawić się w sprzedaży jeszcze z końcem tego lata, na 3ds Max 9 prawdopodobnie poczekamy miesiąc dłużej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.