r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa Opera 33 już dostępna na Windowsa, Linuksa i OS X-a

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Ukazała się już kolejna aktualizacja przeglądarki internetowej Opera. Wersja 33 nie zawiera w zasadzie żadnych nowych funkcji, jest natomiast kolejnym krokiem firmy w promowaniu swojej nowej identyfikacji wizualnej.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku gałęzi deweloperskiej, stabilna Opera wykorzystuje już w interfejsie nowy, „tunelowy”, logotyp. Zobaczyć można go zatem zarówno w instalatorze, jak i na przycisku w menu oraz w oknie informacji o przeglądarce. Oczywiście nowym logo zamieniono także wszystkie ikony.

Opera uporządkowała także ikony przeglądarki w zależności od danej gałęzi. Ikona wersji deweloperskiej nie jest czerwona, widoczne są linie siatki, które kojarzą się z fazą rozwojową. Kompromisem pomiędzy standardowym czerwonym pierścieniem wersji stabilnej a gałęzią deweloperską będzie ikona przeglądarki w kanale beta.

W Operze 33 wprowadza natomiast usprawnienia w wersji na Linuksa, gdzie dodana została obsługa własnościowych kodeków H264 i MP3. Użytkownicy przeglądarki na OS X mogą natomiast cieszyć oko lepiej dopasowanym do interfejsu systemu paskiem narzędziowym. Program w najnowszej wersji można odnaleźć w naszej bazie programów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.