r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa aktualizacja dla PS3 psuje konsole

Strona główna Aktualności

Sony raz na jakiś czas wypuszcza aktualizacje oprogramowania PlayStation 3, usprawniając działanie konsoli albo wprowadzając pomniejsze funkcje. Najnowsza, już o numerze 4.45, miała głównie poprawić stabilność systemu, a tymczasem pojawiła się masa głosów, że jej pobranie najzwyczajniej w świecie unieruchamia konsole. Wraz z rosnącą liczbą niepokojących zgłoszeń producent postanowił chwilowo wycofać firmware i przyjrzeć się sprawie.

Po instalacji aktualizacji urządzenie w niektórych przypadkach włącza się, ale już niestety nie pokazuje menu. Kiedy indziej może nawet chwilę normalnie pochodzić, zanim system się tak zablokuje. Z informacji zebranych przez użytkowników wynika, że problem pojawia się głównie (ale nie wyłącznie) w przypadku konsol z podmienionymi dyskami twardymi. Pewnym graczom udało się ponoć przywrócić sprzęt do stanu używalności wsadzając poprzedni HDD, niemniej takie rozwiązanie nikogo nie satysfakcjonuje — w końcu dane użytkownika składowali od miesięcy na tym nowym. Oficjalnego stanowiska Sony w sprawie na chwilę obecną, tak samo jak zaleceń postępowania (poza oczywiście spóźnionym unikaniem 4.45) brakuje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.