r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa aplikacja YouTube dla PlayStation 3 wreszcie w Europie

Strona główna Aktualności

Posiadacze konsoli PlayStation 3 w Europie wreszcie doczekali się aplikacji do obsługi YouTube, która znacznie ułatwia korzystanie z zasobów najpopularniejszego na świecie serwisu z materiałami wideo. Przyjemna dla oka szata graficzna zaprojektowana została z myślą o pełnoekranowym wyświetlaniu treści. Nie powinno również być problemu z wygodną obsługą aplikacji z wykorzystaniem pada, bo mając to właśnie na uwadze ją opracowywano.

Dostęp do YouTube uzyskuje się z poziomu opcji Usługi TV/wideo w menu głównym. W łatwy sposób użytkownik konsoli jest teraz w stanie znaleźć poszukiwany film (także w jakości HD), przejrzeć ulubione kanały, a nawet kierować aplikacją z urządzenia przenośnego — szybko chociażby przerzucając materiał wideo z małego ekranu smartfona na duży telewizora. Nie wiadomo niestety dlaczego oficjalnie na swoją wersję aplikacji Europa czekała prawie pół roku. Amerykanie dostali ją w minione wakacje, dało się ją też pobrać na konto założone na USA.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.