reklama

Nowa aplikacja YouTube dla PlayStation 3 wreszcie w Europie

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Posiadacze konsoli PlayStation 3 w Europie wreszcie doczekali się aplikacji do obsługi YouTube, która znacznie ułatwia korzystanie z zasobów najpopularniejszego na świecie serwisu z materiałami wideo. Przyjemna dla oka szata graficzna zaprojektowana została z myślą o pełnoekranowym wyświetlaniu treści. Nie powinno również być problemu z wygodną obsługą aplikacji z wykorzystaniem pada, bo mając to właśnie na uwadze ją opracowywano.

Dostęp do YouTube uzyskuje się z poziomu opcji Usługi TV/wideo w menu głównym. W łatwy sposób użytkownik konsoli jest teraz w stanie znaleźć poszukiwany film (także w jakości HD), przejrzeć ulubione kanały, a nawet kierować aplikacją z urządzenia przenośnego — szybko chociażby przerzucając materiał wideo z małego ekranu smartfona na duży telewizora. Nie wiadomo niestety dlaczego oficjalnie na swoją wersję aplikacji Europa czekała prawie pół roku. Amerykanie dostali ją w minione wakacje, dało się ją też pobrać na konto założone na USA.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama