reklama

Nowa galeria z The Order 1886, Ready at Dawn zdradza szczegóły projektu

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio Ready at Dawn z myślą o debiutanckim projekcie na PlayStation 4 stworzyło zupełnie nowy silnik dla gier i w pierwszej kolejności skorzysta z niego The Order 1886, alternatywna wersja historii, z akcją osadzoną w Londynie ery Wiktoriańskiej. W bardzo filmowy sposób ukazana ma być tutaj odwieczna walka tytułowego zakonu z dawnym złem. Zaskoczy nas nie tylko oprawa graficzna jako taka, ale przywiązanie uwagi do faktycznych fizycznych właściwości obiektów odtwarzanych w cyfrowym świecie.

Fabuła będzie zlepkiem historycznych wydarzeń z tymi mitologicznymi, wprowadzając chociażby do akcji nowoczesne przetworzenie doskonale znanych w kulturze stworów. Poczwarom naprzeciw staną posługujący się zaawansowanym technologicznie (jak na przedstawiane czasy) orężem zabijacy, którzy poza bestiami będą musieli stawić też czoła rosnącemu niepokojowi społecznemu. Czwórka głównych bohaterów to Marquis de Lafayette, Sir Galahad, najstarszy z grupy Sir Percival oraz Lady Igraine. Pokierujemy bezpośrednio poczynaniami tego drugiego, korzystając z wielu ciekawych broni.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama