r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa gra 11 bit studios — kot w worku, ale za to polski

Strona główna Aktualności

Rodzime studio deweloperskie 11 bit studios odniosło na świecie niemały sukces ze swoją grą Anomaly: Warzone Earth, co umożliwiło mu późniejsze wydanie kontynuacji Anomaly Korea oraz realizację największego jak dotąd projektu firmy — który można już oto nabyć. Przez najbliższe dwa tygodnie dostępny jest on połowę taniej, ale trzeba wziąć pod uwagę jedną ważną sprawę. Otóż do czasu ujawnienia gry 28 lutego kupujemy kota w worku.

Na zachętę wypuszczono jedynie krótki zwiastun filmowy tytułu przygotowywanego pod Windows, OS X i Linuksa. Prace nad tajemniczym dziełem powinny zakończyć się między marcem a czerwcem i wtedy mniej więcej otrzymamy swój klucz na pobranie produktu ze Steam plus niespodziankę (oczywiście o niej też niewiele na chwilę obecną wiadomo). Naturalnie jeżeli ktoś nie chce w ciemno w grę rodaków inwestować, będzie mógł nabyć ją potem w pełnej cenie, niemniej jej przedpremierowe zamówienie gwarantuje także dostęp do testów beta trybu multiplayer.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.