r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa gra Tigon Studios to Riddick: The Merc Files dla urządzeń z systemem iOS

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Vin Diesel zdradził niedawno w jednym z wywiadów, że w przygotowaniu jest kolejna gra z Riddickiem w roli głównej i fani powrócili wspomnieniami do naprawdę niezłych strzelanek FPP, licząc na więcej. Tymczasem okazuje się, że najnowsza produkcja w ramach serii, czyli Riddick: The Merc Files, to projekt o zacięciu taktycznym powstający z myślą o urządzeniach pod kontrolą systemu iOS. Do tego premiera już 20 września.

Rozgrywka ukazana zostanie w rzucie izometrycznym, a kochany przez kinomaniaków twardziel będzie musiał mierzyć się z najemnikami, którzy chcą drogo sprzedać jego skórę. W większości przypadków przyjdzie zakradać się do nich od tyłu oraz starannie chować potem ciała zabitych, by uniknąć wykrycia, ale nie zabraknie i otwartej wymiany ognia. Przy tym wszystkim produkcja to faktycznie dzieło osób, które pracowały wcześniej nad poprzednimi grami, tak jak zdradzał Diesel. Tytuł ma być regularnie aktualizowany o nowe elementy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.