r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa kategoria programów w vortalu

Strona główna Aktualności

Niemal każdy dysponuje telefonem komórkowym lub innym urządzeniem mobilnym (np. PDA), które do pełnego wykorzystania możliwości wymaga współpracy z komputerem. Obecnie niemal całkowicie odeszły w zapomnienie telefony komórkowe, które nie umożliwiają odtwarzania muzyki (mp3), większość wyposażona jest w aparaty (czasami kamery), niektóre umożliwiają oglądanie filmów czy edycje dokumentów choćby z Worda.

Wielość funkcji jakie oferują "komórki" jest sprawą oczywistą. Synchronizacja kontaktów z komputerem, zrzucanie zdjęć, przegrywanie muzyki, konwersja filmów na małe ekraniki czy też tworzenie nowych, bardziej przyjaznych pulpitów w kieszonkowych gadżetach wymaga jednak współpracy z komputerem. Niezbędne jest więc odpowiednie oprogramowanie.

W związku z powyższym dziś utworzyliśmy kolejną kategorię w dziale PROGRAMY: "Obsługa urządzeń mobilnych". Na razie zawiera ona bardzo podstawową bazę programów jednak będzie ona systematycznie rozwijana.

Nowa kategoria główna została podzielona na następujące kategorie: Pakiety oprogramowania, Tworzenie motywów i dźwięków, Synchronizacja danych, Usuwanie zabezpieczeń SimLock oraz Konwersja audio i video.

Zapraszamy do odwiedzenia powiększonego działu Programy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.