Nowa odsłona Centrum pomocy technicznej Microsoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft przeprowadził aktualizację polskich stron Centrum pomocy technicznej. W nowej odsłonie łatwiej trafić do artykułów poświęconych konkretnym produktom i technologiom. Wreszcie Microsoft zauważył też korzyści płynące ze stosowania chmur tagowych. W taki właśnie sposób na stronie głównej prezentowana jest lista najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych. Cała witryna podzielona jest natomiast na kilkanaście kategorii i rozdziałów. Wyeksponowano także linki prowadzące do oddzielnych Centrów rozwiązań.

Microsoft chwali się, że w Centrum pomocy technicznej znajduje się ponad 200 tysięcy artykułów, ale tylko 6 tysięcy z nich dostępnych jest w języku polskim. Baza ta ma być stale poszerzana - przydałoby się zwłaszcza więcej materiałów w naszym rodzimym języku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych