r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa odsłona Dodatków dla oryginalnego systemu Windows

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft rozszerzył ofertę programu Dodatki dla oryginalnego systemu Windows, w ramach którego posiadacze legalnych wersji systemu mogą pobierać z witryny internetowej producenta różnego rodzaju aplikacje. Jak poinformował Microsoft, do chwili obecnej w programie wzięło udział już 100 milionów użytkowników systemu Windows.

Po weryfikacji autentyczności posiadanego systemu operacyjnego, użytkownicy, którzy pomyślnie przejdą ten proces mają możliwość bezpłatnego pobierania plików i korzystania wachlarza przygotowanych w ramach programu ofert. Spośród wszystkich propozycji największą popularnością wśród polskich użytkowników cieszą się do tej pory szkolenia multimedialne oraz aplikacja Photo Story.

Od stycznia na polskich stronach Microsoft, w ramach programu "Dodatki dla oryginalnego systemu Windows" dostępne są nowe aplikacje. Obecnie oferta dla legalnych użytkowników obejmuje m.in.: aplikację do obróbki zdjęć Photo Story 3 dla Windows, leksykon koktajli KoktajlBar, gra dla miłośników pasjansa Microsoft Match-Up! (jedna z nowości), 90-dniowe wersje programu antywirusowego AntiVirenKit i narzędzia do szyfrowania danych TopSecret Next Generation firmy G DATA, a także różne szkolenia multimedialne.

Za pośrednictwem programu staramy się pokazać użytkownikom korzyści związane z posiadaniem legalnego oprogramowania. (...) Chcemy po prostu oferować legalnemu użytkownikowi pełen zakres usług posprzedażowych i dodatkowych korzyści. Dlatego też w razie potrzeby, posiadacz legalnego oprogramowania może liczyć na wsparcie techniczne ze strony Microsoft, a także dostęp do dodatkowych funkcji i aktualizacji, które pozwalają utrzymać system w dobrej kondycji na długi czas. Może też skorzystać z oferty szkoleń, kursów językowych albo wybrać produkty służące do rozwrywki - powiedział Krzysztof Florczak, szef grupy Windows Client z polskiego oddziału Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.