Nowa odsłona Netmanii

Strona główna Aktualności

O autorze

Wystartowała kolejna edycja konkursu Wirtualnej Polski - Netmania. Pierwsza edycja miała miejsce w 2001 roku. Nowa Netmania jest kolejną niespodzianką Wirtualnej Polski, zaraz po 3gigabajtowej darmowej Poczcie i komunikatorze Spik, przygotowaną na dziesięciolecie istnienia portalu.

Ta odsłona Netmanii ma zachęcić użytkowników do aktywnej podróży po Wirtualnej Polsce i witrynach partnerów - mówi Dominik Lachowicz, koordynator projektu z Wirtualnej Polski - Trud użytkowników wędrujących w poszukiwaniu boksów konkursowych po wielu stronach WWW jest sowicie wynagradzany. Odnalezione boksy przynoszą premie punktowe, a co za tym idzie zwiększają szanse na zdobywanie cennych nagród. Turniejowa rewolucja polega na tym, że tylko aktywność graczy decyduje o wysokości Mega Nagrody Dnia, czyli ilości gotówki, jaka zasili danej doby budżet zwycięzcy.

Każdego dnia w Netmanii można wygrać DGL-4300 Gigabitowy ruter Wi-Fi i DSM-320RD bezprzewodowy odtwarzacz multimediów z DVD i czytnikiem kart pamięci (Media Lounge). By zdobyć Mega Nagrodę Dnia, wystarczy zgromadzić konkretnego dnia rozgrywki co najmniej 2.000 punktów, Nagrodę Tygodnia - 4.000 punktów. Już 6.000 punktów w dowolnym tygodniu gry wystarczy, by odjechać spod Wirtualnej Polski samochodem osobowym. Zadania (boksy i pytania otwarte) są prezentowane na stronach Netmanii w trzech blokach godzinowych. Odpowiedź na jedno z nich daje szansę zdobycia nagrody dnia - czytamy w komunikacie prasowym.

Netmania to największy interaktywny turniej realizowany przez Wirtualną Polskę. Pierwsza edycja Netmanii wystartowała w 2001 roku. Wzięło w niej udział ponad 170 tysięcy graczy. Turniej notował 500 tysięcy odsłon dziennie. W każdej z kolejnych odsłon Netmanii, w latach 2002 i 2003, uczestniczyło niemal 100 tysięcy osób.

© dobreprogramy
s