reklama

Nowa odsłona iFaktury24 dla jednoosobowych i małych firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Krakowski Comarch udostępnił nową odsłonę webowego rozwiązania iFaktury24.pl skierowanego do jednoosobowych i małych firm. Nadal bezpłatnie umożliwia ono wystawianie faktur, a dodatkowo nowa wersja w edycjach płatnych pozwala też zarządzać magazynem, płacami oraz prowadzić księgowość opartą na książce podatkowej. To podobne rozwiązanie do aplikacji Wfirma.pl, ifirma.pl czy inFakt.pl.

Comarch wyszedł z założenia, że dla przedsiębiorców prowadzących małe firmy najważniejszymi cechami oprogramowania wspomagającego zarządzanie biznesem jest łatwość i intuicyjność obsługi. Stąd prosty interfejs dostępy za pomocą przeglądarki internetowej i przez to brak konieczności instalacji.

Aplikacja umożliwia samodzielne prowadzenie księgowości, ale jest również zintegrowana z portalem iKsięgowość24.pl. Dzięki temu prowadzenie księgowości można zlecić do biura rachunkowego korzystającego z oprogramowania Comarch i skorzystać z automatycznego przepływu dokumentów.

Comarch planuje też stworzenie społeczności partnerów na platformie Comarch Apps. Będą oni rozwijać dodatki do iFaktury24, które poszerzą funkcjonalność aplikacji. Platforma Comarch Apps będzie wzorowana m.in. na serwisach sprzedaży aplikacji rozwijanych przez firmy Apple czy Google.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić