r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa reklama Windowsa 10: dzieci, sielanka i świetlana przyszłość

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Uruchomiona przez Microsoft maszyna marketingowa mająca zapewnić Windowsowi 10 odpowiednie wyniki sprzedażowe, pędzi z pełną mocą. Korporacja opublikowała właśnie nowy film reklamowy, który opiera marketing na koncepcji wpływu nowego systemu operacyjnego na przyszłość. Przyszłość, która oczywiście rozpoczyna się teraz.

Reklama, uderzając w emocjonalną nutę, prezentuje uradowane swoją świetlaną przyszłością z Windowsem 10 dzieci różnego pochodzenia etnicznego. Lektor opisuje to, jak istotny wpływ na ich życie będzie miał produkt Microsoftu. Film będzie nie lada gratką dla fanów science-fiction: konwencja polegająca na prezentowaniu obrazu szczęśliwych ludzi dopełnionego bezpłciowym podkładem dźwiękowym i głosem niewidzialnego narratora wyrasta z najlepszych tradycji demonizowania ogromnych, rządzących światem korporacji, znanych z setek filmów, książek i komiksów SF. Być może rzeczywiście przyszłość rozpoczyna się teraz.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.