Nowa siła AllPlayera

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedawno pojawiła nowa wersja bardzo popularnego odtwarzacza plików multimedialnych - AllPlayera. Autor przyzwyczaił użytkowników do kolejnych testowych kompilacji wersji 2.1, pojawiające się kolejne bety, z czasem ukazywały się coraz rzadziej, ostatecznie projekt stanął na wersji 2.1 test 16 - finalnego AllPlayera 2.1 nie doczekaliśmy (choć pojawiła się, na krótko wersja przejściowa 2.1.1). Jak przekazał nam autor, Artur Majtczak, wynikało to głównie z braku czasu.

Miłośnicy tego znakomitego programu nie dali mu jednak spokoju więc temat został po długiej przerwie reanimowany z nową siłą. Autor zarzucił projekt AllPlayer 2.1 i rozpoczął nową linię aplikacji AllPlayer 2.2.x. Jak nam powiedział Artur Majtczak: ALLPlayer V2.2.X choć tego nie widać na pierwszy rzut oka, jest całkiem nowym programem opartym na nowym "silniku". Od nowa napisany "silnik" pozwolił mi na wyzbycie się bałaganu powstałego przez kilka lat tworzenia ALLPlayer'a, a także daje mi większe możliwości poprawek i rozbudowy nowego ALLPlayer'a. Autor dodał również, że poprzednia linia (2.1) nie będzie już rozwijana.

Nie ma róży bez kolców jak to zwykle bywa ;) Na nową w pełni stabilną wersję musimy poczekać, Jak dodał autor - ...z powodu przebudowy całego programu niestety część funkcji, które kiedyś działały dobrze mogą nie działać w tej chwili poprawnie, dlatego w najbliższym czasie biorąc pod uwagę opinie użytkowników będę starał się co najmniej raz na 2-3 tygodnie wypuszczać nową poprawioną wersję. Możemy jednak cieszyć się z tego, że rozwój AllPlayera nabrał nowego tempa.

Program w najnowszej wersji pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video, tam też więcej informacji na temat nowości w programie AllPlayer 2.2.1

© dobreprogramy
s