Nowa, szósta wersja systemu CDN OPT!MA

Strona główna Aktualności

O autorze

W ofercie firmy COMARCH-CDN, pojawiła się szósta wersja CDN OPT!MA - zintegrowanego systemu do zarządzania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Prace nad nową wersją trwały pół roku, ale oprócz bardzo dużej rozbudowy funkcjonalności powstał system, który jest gotowy na zmiany związane z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Jak deklaruje producent - wprowadzane rozwiązania przygotowują nie tylko do zmian w przepisach podatkowych (podatek VAT, deklaracje), ale pozwolą podjąć skuteczną walkę konkurencyjną.

Nowy system jest również bardziej dostępny dla Klientów - COMARCH-CDN oraz niektórzy Autoryzowani Partnerzy mają akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Firmy, decydując się na zakup systemu, mogą starać się o dofinansowanie kosztów zakupu, wdrożenia oraz szkolenia ze środków pomocowych Unii Europejskiej.

Wprowadzone nowości mają służyć poprawie jakości i efektywności pracy Użytkowników oraz umożliwić firmom prosty start i pracę z systemem. W tym celu powstało "Okno sprzedaży detalicznej", które jest uproszczonym, bardzo ergonomicznie zaprojektowanym "ladowym" oknem, służącym do szybkiej realizacji różnych scenariuszy sprzedaż. W nowej wersji zaprojektowane zostały również nowe kreatory, które w prosty sposób, "krok po kroku", pozwalają Klientowi "założyć firmę" i odpowiednio skonfigurować system.

Do systemu dołączane jest oprogramowanie ECOD Connector, które umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych. Eksport faktur, jak i korekt do faktur, realizowany jest w standardzie EDI (Electronic Data Interchange).

Wersję demonstracyjną systemu CDN OPT!MA wraz z bezpłatnymi modułami Faktury oraz Kasa i Bank (bez ograniczeń czasowych), a także materiały informacyjne można zamówić na stronie: www.cdn.com.pl/optima/index_zamowienie.htm. Opis szóstej wersji pojawi się też w najbliższym czasie także w naszym vortalu.

© dobreprogramy
s