r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa twarz Wirtualnej Polski

Strona główna Aktualności

Ostatni rok upłynął pod znakiem informacji o problemach finansowych i własnościowych, które wstrząsały portalem Wirtualna Polska. Tym przyjemniej jest napisać coś co z problemami nie ma nic wspólnego - wręcz przeciwnie. Od dziś Wirtualna Polska ma nową "twarz".

Wirtualna Polska wprowadziła dziś nowy wygląd strony głównej. Wersję beta witryny przez niemal miesiąc testować mogli użytkownicy Internetu. Oni też zgłaszali uwagi i opinie na specjalnym forum dyskusyjnym stając się współtwórcami wizytówki portalu. Wcześniej poprzez projekt wpArchitekt użytkownicy Wirtualnej Polski mogli ustawiać elementy strony głównej według swoich preferencji. Końcowy jej wygląd jest efektem analizy tych danych.

Od dziś nowa strona główna zyskała jeszcze bardziej na przejrzystości i klarowności. Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy podział na zakładki tematyczne, dzięki którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Zmodyfikowaliśmy także wyszukiwarkę, dodając nowe możliwości wyszukiwania oraz wprowadzając system podpowiedzi. Bardzo pomogły nam uwagi użytkowników, które zamieszczali na Beta-Forum, jak również badania ergonomii, które przeprowadziliśmy wcześniej. Nowa strona główna daje nowe możliwości reklamowe i jest podstawą do rozwoju nowych technologii, które wprowadzimy już niedługo. - powiedział Tomasz Woźniak, Dyrektor Programowy Portalu WP.

Na stronie głównej użytkownicy mają przed sobą bloki tematyczne: (Biznes, Rozrywka, Usługi, Zakupy). W zależności od wybranej opcji zyskują dostęp do treści dopasowanych do ich oczekiwań i zakresu tematycznego zakładki. Każdy z bloków zawiera unowocześniony system wyszukiwawczy, wyposażony w mechanizm podpowiadający zapytanie oraz możliwość wyboru przeszukiwanych źródeł.

Wprowadzaliśmy już zmiany strony głównej WP, zawsze odpowiadając najnowszym trendom i oczekiwaniom Internautów. - dodaje Tomasz Woźniak - Kilka z nich było zaledwie kosmetycznych, inne odkrywcze, ta wprowadza WP na całkiem nowe tory komunikacji z użytkownikiem. Wszelkich działań dokonujemy bowiem z myślą o nim, optymalizując korzystanie z rozrastających się zasobów serwisów i usług WP.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.