r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa usługa muzyczna Microsoftu na E3?

Strona główna Aktualności

Od jakiegoś już czasu chodzą słuchy o tym, że Microsoft ma zamiar raz na zawsze zapomnieć o martwej marce Zune i wystartować z nową usługą muzyczną, mocno powiązaną z Xbox Live. Według najnowszych wieści, projekt o nazwie kodowej Woodstock zostanie zaprezentowany po raz pierwszy na tegorocznych targach Electronic Entertainment Expo.

Możemy spodziewać się rozwiązania obejmującego szereg platform — od komputerów z Windows 8, przez urządzenia z Androidem oraz iOS, po konsolę Xbox 360. Wszystkie opcje dostępne miałyby być w podstawowej wersji normalnie z poziomu przeglądarki internetowej. Dzięki integracji z Facebookiem będziemy dzielić się ze znajomymi ulubionymi utworami muzycznymi i tworzyć wspólne listy odtwarzania. Do tego zapowiada się odnajdywanie plus późniejsze przechowywanie własnych kolekcji w chmurze.

Usługa Woodstock oficjalnie powinna zadebiutować wraz z pojawieniem się na rynku Windowsa 8 oraz słuchawek Windows Phone 8. Niewiele wiadomo o opłatach za korzystanie z niej, ani też jak zostaną potraktowani obecni użytkownicy Zune Music Pass. Prawdopodobnie abonenci po prostu zostaną przeniesieni do nowego systemu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.