r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja AQQ z nowym interfejsem i funkcjami

Strona główna Aktualności

Pojawiła się stabilna wersja AQQ 2.2.2 (build 10). To kolejna odsłona popularnego komunikatora oferującego komunikację z sieciami Jabber, Gadu-Gadu i Tlen.

W najnowszej wersji komunikatora wprowadzono nowe elementy interfejsu użytkownika. Pojawiło się między innymi menu kompaktowe, rozszerzony system skórek czy funkcja umożliwiająca wyłączanie przewijania listy kontaktów. Kolejne zmiany dotyczą centrum akcji - można wyszukiwać kontakty po UID, a także przełączać kontakty za pomocą tabulatora. Przystosowano również wtyczkę GG do multilogowania. Pozwoli to synchronizowanie danych między różnymi klientami zalogowanych do jednego konta. Poprawki dotyczą między innymi wyszukiwania kontaktów GG, zapisywania pliku sesji, odświeżania metakontaktów czy niektórych kompozycji. Pełna lista zmian w AQQ 2.2.2 dostępna jest na stronach producenta.

Użytkownicy AQQ mogą pobrać najnowszą wersję za pomocą wbudowanego w program aktualizatora. Niezależnie od tego AQQ 2.2.2 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.