r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nowa wersja ArcaVir 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

ArcaBit, producent oprogramowania ArcaVir wprowadził nową wersję pakietów zabezpieczających na rok 2009.

Do najważniejszych zmian w kolejnej generacji produktów zabezpieczających przygotowanych przez firmę ArcaBit należy zaliczyć nowe mechanizmy detekcji szkodliwych obiektów przyspieszające skanowanie, klasyfikację i przynależność do rodzin szkodników, dużo mniejsze obciążenie zasobów systemu, nowe mechanizmy detekcji wirusów polimorficznych i metamorficznych czy moduł do tworzenia kopii zapasowych istotnych dla użytkownika plików, pozwalający na wszechstronną konfigurację i definiowanie wielu, niezależnych profili.

Ponadto programiści wprowadzili nowy moduł administracyjny przeznaczony do zarządzania instalacjami pakietu ArcaVir nawet w największych sieciach. Usługa umożliwia skanowanie sieci w poszukiwaniu nowych komputerów, zdalną instalację pakietu ArcaVir na stacjach w sieci, centralne zarządzanie licencjami i dostępem do pakietu, audyt systemów w sieci, kontrolę nad aktualizacją systemów operacyjnych znajdujących się w sieci, możliwość definiowania konfiguracji dla całej sieci, dla grupy i indywidualnie dla stacji i znacznie więcej. Kolejną istotną zmianą jest nowy interfejs graficzny podzielony na dwa tryby ustawień dla użytkowników zaawansowanych oraz takich, którzy preferują ustawienia proponowane przez producenta.

Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem możliwości aplikacji ArcaVir System Protection 2009 odsyłamy do naszego działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial