r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Boxee jeszcze w tym roku

Strona główna Aktualności

Na jesieni powinno ukazać się kolejne ważne wydanie Boxee, wieloplatformowego programu łączącego funkcje centrum multimedialnego z siecią społecznościową.

Boxee umożliwia obsługę nie tylko biblioteki multimediów, ale również wiele serwisów oferujących treści online - BBC iPlayer, Hulu, Jamendo, Last.fm, NPR, ABC, Blip.TV, CNET, CNN, MySpaceTV, YouTube czy Warner Bros Television Network. Oprócz tego możemy oglądać pokazy slajdów z Flickr i Picasaweb, jak również pobierać pliki z sieci BitTorrent. Od listopada zeszłego roku nie ukazała się żadna aktualizacja Boxee. Powodem tego był rozwój płatnego wydania programu połączonego z urządzeniem Boxee Box. Teraz jednak programiści postanowili zaktualizować także darmową aplikację.

Na razie nie zdradzono wszystkich szczegółów na temat nowych funkcji, które miałyby pojawić się w Boxee. Można spodziewać się, że część rozwiązań zostanie przeniesiona z firmware’u dla urządzenia Boxee Box. To między innymi zaktualizowana przeglądarka materiałów multimedialnych czy poprawki obejmujące odtwarzanie wideo i audio. Pojawią się też nowe usługi i serwisy obsługiwane przez Boxee. Poza tym producent zapowiedział, że ułatwiony zostanie dostęp do wydania open source programu. Ma to pozwolić użytkownikom na tworzenie własnych wersji Boxee.

r   e   k   l   a   m   a

Dotychczasową wersję programu można pobrać z naszego portalu dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.