r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Gadu-Gadu dla urządzeń mobilnych

Strona główna Aktualności

Pojawiła się nowa wersja internetowego komunikatora Gadu-Gadu dedykowana dla telefonów komórkowych obsługujących Jave MIDP 2.0, aplikację oznaczono symbolem 3.0.20.

Nowa edycja jednego z najpopularniejszych wśród Internautów komunikatora zawiera dużo mniej błędów, praca z aplikacją jest szybsza i wydajniejsza, a ona sama zużywa o wiele mniej energii niż to miało miejsce w poprzednich wersjach tego mobilnego oprogramowania. Nowością w wersji 3.0.20 jest także wsparcie dla urządzeń z dotykowymi ekranami, blokada klawiatury i wygaszacz ekranu. Warto także wspomnieć o interfejsie użytkownika, który w tej edycji został gruntownie przebudowany i pod żadnym względem nie przypomina tego znanego z poprzednich wydań aplikacji. Dodatkowo twórcy dodali możliwość obsługi tzw. skórek (na chwilę obecną dostępne są tylko trzy, ale według zapewnień niebawem pojawić się mają kolejne).

Więcej informacji na temat najnowszej wersji Gadu-Gadu dla urządzeń mobilnych obsługujących Jave znaleźć można na oficjalnej stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.