r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nowa wersja Live Search ukończona

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft poinformował, że zaktualizował swoją wyszukiwarkę Windows Live Search do nowej wersji. Jest to tym samym najbardziej znacząca aktualizacja funkcjonalności od startu wyszukiwarki w styczniu 2005 roku. W tej chwili trwa jeszcze wdrożenie nowych usług na wszystkich światowych serwerach, ale powinno ono zakończyć się bardzo szybko - wtedy nowa wyszukiwarka będzie dostępna bezpośrednio pod adresem www.live.com.

Co nowego w wersji 2.0? Microsoft podaje, że przede wszystkim zwiększono precyzyjność wyszukiwarki i trafność zwracanych wyników. Indeks jest teraz kilkakrotnie większy, poprawiono algorytm pozycjonowania, a także dodano takie funkcje jak automatyczna korekta literówek. Usprawniono też obsługę słów pobocznych (np. the w języku angielskim). Microsoft obiecuje, że nowa wersja Live Search będzie działać szybciej, a wyniki mają być prezentowane w bardziej czytelny sposób. Dodano także specjalne branżowe moduły do wyszukiwarki - takie jak rozrywka, zakupy, zdrowie, lokalizator i wideo.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów