Nowa wersja Odkurzacza

Strona główna Aktualności

O autorze

Dostępna jest 11-ta wersja Odkurzacza - bezpłatnego, polskiego programu służącego do oczyszczania dysków twardych komputera z niepotrzebnych plików tymczasowych. Program rozpoznaje kilkaset typów plików tymczasowych, wykrywa też najczęściej występujące pliki i foldery utworzone przez trojany i oprogramowanie szpiegujące.

W skład programu wchodzą też moduły: Monitor Czystości Dysku - informujący o stopniu zaśmiecenia dysku, Monitor Instalacji Oprogramowania - usuwający wszystkie pozostawione pliki z dysku przez odinstalowany już program, Force Delete - umożliwiający usunięcie plików nie dających się usunąć oraz RealTime LatestViruses - który informuje o wykrytych zagrożeniach z przeciągu ostatnich kilku minut.

Nowości jakie pojawiły się w wersji 11 to m.in. nowe kompozycje dla listy wyników, możliwość zainstalowania bazy sygnatur bezpośrednio ze wskazanego pliku, opis usuniętego pliku w raporcie zwykłym i HTML, ulepszona nawigacja dla listy ignorowanych plików czy sprawdzenie przed rozpoczęciem skanowania, czy jest uruchomiony program, który uniemożliwia usunięcie swoich plików tymczasowych oraz wiele innych. Poza tym naprawiono występujące we wcześniejszych wersjach błędy oraz poprawiono niektóre funkcjonalności.

Najnowszą wersję aplikacji Odkurzacz można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe

© dobreprogramy