r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Opery na Maki

Strona główna Aktualności

Zespół Opery udostępnił kolejną wersję rozwojową (build 8267) swojej przeglądarki internetowej. Jak informuje Adam Minchinton, przedstawiciel firmy, jest to pierwsza wersja wydania kandydującego Beta.

W najnowszej odsłonie przeglądarki Opera 10.50 naprawiono dwa poważniejsze błędy, które zostały wcześniej zaobserwowane przez użytkowników. Pierwszy dotyczył zatrzymywania się strony podczas wczytywania, drugi natomiast - widżetów. W poprzedniej wersji Opery niektórych z dodatków nie można było uruchomić, innych natomiast w ogóle zainstalować. Ten błąd został właśnie usunięty.

Wprowadzono też kilka zmian. Np. rozszerzono obsługę Growla, poprawiono funkcję odinstalowania widżetów, a także wyświetlanie dokumentów w przeglądarce. Inne zmiany dotyczą odświeżania grafik, a także obsługi poczty e-mail, RSS i chatów. Jak zwykle w takich wypadkach, programiści informują o poprawionej stabilności programu i przyśpieszeniu jego działania.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowszą wersję Opery dla Maków można pobrać ze stron naszego vortalu. Przeglądarka dostępna jest również dla użytkowników systemu Windows i dystrybucji Linuksa.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.